Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
Blog > Komentarze do wpisu

Leczenie miażdżycy, jak leczyć miażdżyce, jak pozbyć się miażdżycy ?Leczenie miażdżycyDo najbardziej niebezpiecznych i najbardziej znanych postaci choroby wieńcowej zaliczany jest zawał serca. Spowodowany jest zamknięciem światła tętnic wieńcowych, których zadaniem jest odżywianie mięśnia sercowego.

W ten sposób serce jest zbyt mało ukrwione. Światło tętnicy wieńcowej zamykane jest przez skrzeplinę, która powstaje na wskutek pęknięcia blaszki miażdżycowej. Z pękniętej blaszki miażdżycowej uwalnia się substancja, która powoduje krzepnięcie krwi.

Zawał serca często jest pierwszym objawem towarzyszącym chorobie wieńcowej. Gdy blaszka miażdżycowa pęknie, to w miejscu pęknięcia powstaje zakrzep i powoduje to niedrożność tętnicy wieńcowej. Wynikiem tego jest martwica mięśnia sercowego - zawał serca .

Jakie są objawy zawału serca?

Objawy zawału serca to:
  • ból w klatce piersiowej, za mostkiem
  • lęk , uczucie niepokoju, duszności, słabość, drętwienie lewej ręki.
Blaszka miażdżycowa może pęknąć na wskutek dużego wysiłku fizycznego, ale także może być to spowodowane nadmiernym stresem. Zawał serca najczęściej występuje wcześnie rano.

Kto szczególnie narażony jest na zawał serca?

Na zawał serca narażone są szczególnie osoby, które cierpią na :
  • cukrzycę
  • nadciśnienie
  • nadwagę i otyłość
Osobami, które narażone są na zawał serca są także: osoby z podwyższonym kwasem moczanowym, osoby obciążone genetycznie, oraz w pierwszym rzędzie palacze papierosów !

Jak przeciwdziałać zawałowi serca?

Dieta, która zapobiega zawałowi serca

Najbardziej korzystna dietą jest dieta śródziemnomorska, która obfituje w kwas foliowy, witaminy B6 i B12 oraz kwasy tłuszczowe. Najbardziej wartościowe kwasy tłuszczowe zawiera oliwa z oliwek oraz tłuste ryby morskie.

Pokażę Ci jak inteligentnie obniżyć cholesterol i trójglicerydy, wyleczyć miażdżycę oraz bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności i dławienia.


Błonnik witalnyOto prawdziwa historia....

Oto fragment zdumiewającego maila, który został wysłany przez zadowoloną Panią Krystynę po dwóch miesiącach stosowania Błonnika witalnego:

"Informuję o efektach jedzenia przeze mnie błonnika od 14 lipca 2011r. Dla porównania podam wyniki robione przed kuracją i po miesiącu stosowania błonnika.
 
Ogromnie ucieszyłam się z osiągniętych wyników - wiem, że dzięki błonnikowi tak cudownie spadł mi cholesterol. Dziękuję Wam za ten błonnik."
 
(W tabeli są umieszczone również wyniki badań z września, czyli wyniki po dwóch miesiącach stosowania błonnika - pani Krystyna poinformowała też o kolejnych rezultatach zaraz po spisaniu z nią wywiadu.)

"Chciałam jeszcze dodać, że wysłałam Mapie Zdrowia wyniki moich badań, żeby pokazać, że te informacje o błonniku na stronie są rzetelne, bo błonnik jest naprawdę skuteczny.

Pomyślałam, że spróbuję i nie żałuję. Prawda jest taka, że żeby nie wiem jak się chciało, nie jest się w stanie uwierzyć, że błonnik jest taki cudowny i że tak pomoże, dopóki na własnej skórze się to nie sprawdzi.

Po prostu trzeba sprawdzić na własnej skórze, że błonnik rzeczywiście działa."


Wynik badań
Podobne wpisy :


Naturalne sposoby leczenia nerek
NPR,Naturalne planowanie rodziny - Fakty i mity o naturalnej metodzie planowania rodziny..
Jak dbać o jelita ?
Jak leczyć kolkę nerkową ?
niedziela, 26 kwietnia 2009, zdrowieurodaTrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: