Menu

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i uroda.... artykuły, porady, ciekawostki...

Jak leczyć reumatyzm, jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów ?

zdrowieuroda


Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawówKsiążkę tę kieruję do wszystkich, którzy cenią własne zdrowie i życie. Do ludzi, którzy poszukują ratunku dla siebie w innym sposobie leczenia. Do wszystkich leczących się z ciężkich schorzeń bez większego efektu, wciąż wierzących, że leki chemiczne są w stanie przywrócić im zdrowie i sprawność ruchową. Pragnę poprzez tę książkę, na ile to jest możliwe uświadomić, że poprzez samo łykanie tabletek zdrowia raczej nie doczekają. Opowiadam o swoich doświadczeniach fizycznych i emocjonalnych wynikających zarówno z choroby rozpoznanej jako reumatoidalne zapalenie stawów, jak i bezsilności wobec braku nadziei na lepsze samopoczucie, oraz o wpływie odżywiania na kondycję zdrowotną człowieka. Są to moje doświadczenia zdobyte przez okres wielu lat, które mogą być wskazówką dla innych pragnących poprawy zdrowia.


Jak wyleczyć nieuleczalne choroby - Mój skuteczny sposób na reumatoidalne zapalenie stawów i prawie wszystkie, pozornie nieuleczalne chorobyAdresuję ją tym, którym nie daje się nadziei na poprawę kondycji i lepsze samopoczucie, nie mówiąc już o całkowitym wyleczeniu. Także tym, którzy większość swego czasu poświęcają na wizyty w przychodni i pilnowanie godzin przyjmowania leków, a niewiele na normalną egzystencję.

Opowiadam w jaki sposób szukałam ratunku dla siebie i zrozumienia przyczyn tej i innych chorób. Mam nadzieję, że mój przykład oparty na wnioskach, jakie wyciągnęłam z własnych problemów zdrowotnych, ze sposobów leczenia i szukania na własną rękę możliwości wyjścia z tej, uznanej przez świat medyczny za nieuleczalną choroby, będzie wskazówką dla innych pragnących odzyskać zdrowie i sprawność fizyczną i psychiczną. Mam nadzieję, że te wszystkie wiadomości, które chcę przekazać są na tyle ważne ile jest warte życie człowieka i każdej istoty na ziemi.

Jak wygrałam z reumatoidalnym zapaleniem stawów… …I odkryłam skuteczny sposób na prawie wszystkie choroby.

L.A. Szadkowska - autor ebooka

Opinie na temat ebooka :

2009-03-26 Alicja Kustwan
Mama dwójki dzieci, żona, właściciel firmy

Jasny, dobitny przekaz dotyczący złych nawyków żywieniowych i ich wpływu na nasze zdrowie i życie. Lektura przeczytana przeze mnie w przeciągu 3 godzin. Książka wywróciła do góry nogami mój sposób spojrzenia na zdrowe żywienie siebie i rodziny. Oczywiście w pozytywny sposób!!!! Ja i moja rodzina jadamy zdrowiej i tak też się czujemy, więcej się ruszamy!!! Na pewno wyjdzie nam to na zdrowie. Dobrze, że wpadła mi w ręce lektura "Jak wyleczyć nieuleczalne - choroby" Pani Lidii Szadkowskiej.

2009-03-18 Marzena
Mam 38 lat i zawsze myślałam, że się w miarę dobrze odżywiam.

Na fragment książki "Jak wyleczyć nieuleczalne choroby" trafiłam w internecie, szukając informacji na temat zapalenia stawów. I dosłownie od tego momentu coś się we mnie zmieniło. Po jej przeczytaniu, a następnie wielu innych książek z tej dziedziny, zaczęłam stosować nowy sposób odżywiania. Minęły dwa miesiące i czuję się o wiele lepiej. Zniknęły migreny, mam więcej energii, a kolana mniej bolą. Nie wierzyłam, że to co jemy, aż tak może wpływać na nasze samopoczucie. Gorąco polecam tą publikację. Od czegoś trzeba zacząć...

2008-11-25 Urszula Głowacka
Mam 45 lat , mieszkam pod Poznaniem i od 10 lat zajmuję się hodowlą psów rasowych .

Choroba zaatakowała mnie z nienacka , kompletnie zaskakując . Jestem osobą dość aktywną wiec ból uniemożliwiający sprawne poruszanie się był tym bardziej dla mnie przykry . Jestem wrogiem faszerowania się tabletkami , zwłaszcza jeśli działają ze znikomym skutkiem lub w ogóle , dlatego też zaczęłam szukać ratunku dla siebie w internecie . Trafiłam na książkę " jak wyleczyć nieuleczalne choroby " , natychmiast zamówiłam i zaczęłam czytać . Jeszcze w trakcie lektury zaczęłam wprowadzać w życie zalecenia autorki . W tej chwili ja wielbicielka mięsa, jestem na diecie wegańskiej i jest mi z tym dobrze . Najważniejsze ,ze już po 14 dniach diety przestałam kuleć , mogę swobodnie chodzić po schodach - a mieszkam na pietrze ( lekarz sugerował zainstalowanie windy bo miałam takie problemy z kolanami ) , nie odczuwam już tak silnych bóli rąk - boli ale znośnie . Mam nadzieję ,ze zatrzymam proces przebudowy stawów który niestety już się rozpoczął . Muszę uspokoić osoby które będą chciały spróbować zmienić swoja dietę - ja zaczęłam od odtrucia organizmu jedząc tylko surowe owoce i warzywa , piłam soki , wodę i zieloną herbatę . Przeszłam na odtrucie z dnia na dzień i na drugi dzień odczuwałam dotkliwe bóle brzucha . Na szczęście to minęło i w tej chwili czuję się bardzo dobrze . Wprowadziłam gotowane warzywa , kasze itp. Nie jem niczego co zawiera białko , chudnę , czuję się pełna życia , mam zdrowy sen ( a były z tym kłopoty ) nie mam w ogóle ochoty na mięso a przyrządzam je dla męża , i najważniejsze czuję ,ze mogę sobie poradzić z moją chorobą , nareszcie mam nadzieję !

2008-01-15 Hanna Wiśniewska
emerytka, 58 lat

To książka ze wszystkich miar przydatna dla tych, którzy mają ogromne problemy zdrowotne, a medycyna nie daje żadnych szans na ich wyleczenie. Mąż już czuje się lepiej i nie cierpi tak bardzo jak do tej pory. Nawet ma chęć i bywa na spacerkach. To książka, którą warto mieć w swoich zbiorach. Polecę ją każdemu, który ma podobne problemy zdrowotne. Myślę, że zdrowy człowiek też powinien ją przeczytać, bo każdy znajdzie w niej coś co przyda się mu w codziennym życiu. Dziękuję autorowi za napisanie tej książki.

2008-01-15 Teresa Podlipska
branża transportu morskiego, 55 lat

Książka i przeżycia w niej opisane bardzo mi pomogły. W chwili jej zainstalowania przeczytałam ją jednym tchem. Stosuje się do zaleceń, zmieniłam sposób odżywiania - mam wrażenie, że na poprawne. Już ją zarekomendowałam swojej siostrze jako wiarygodny poradnik, bo autentyczny.

2008-01-15 Leszek Kordus
pracownik umysłowy, 49 lat

Uzyskałem potwierdzenie posiadanych w tym temacie wiadomości. Jedno jest pewne, tabletki likwidują objawy różnych schorzeń, zatruwając przy okazji organizm. Żeby wyzdrowieć trzeba wykasować przyczynę choroby nie jej objaw. Dzięki takim publikacjom jak "Jak wyleczyć nieuleczalne choroby " wiele myślących ludzi może ulżyć sobie w cierpieniu, a przy odrobinie cierpliwości wykasować niejedną chorobę. Jestem pełen podziwu dla tej publikacji i polecam ją wszystkim, którzy chcą wyzdrowieć, czego wszystkim z całego serca życzę.


2007-10-02 Magdalena Czyżkowska
18 lat, licealistka, chora na RZS

Jestem zachwycona tą książką!Choruję na RZS i zaczęłam stosować się do zaleceń znajdujących się w tej książce no i jestem pod wrażeniem! Czuję się znacznie lepiej, jest zdecydowana poprawa! Zdarza się że są ciężkie dni, ale ja zdaję sobie z tego sprawę, że po kilkunastu dniach nie wyleczę takiej choroby... Ale co tu dużo gadać! Walczę dalej i mam nadzieję, że po prawidłowym stosowaniu się do zaleceń kiedyś wyzdrowieję... Proponuję wszystkim którym coś dolega zakupić sobie tę książkę, zastosować się do podanych przykładów i zobaczycie że będzie dobrze!!!

2007-10-02 Beata Napiórkowska
36 lat, księgowa, wegetarianka od bardzo dawna, obecnie weganka

Informacja zawarta w ebooku utwierdziła mnie w tym, że to co spożywamy ma istotny wpływ na nasze zdrowie; pozycję tą już poleciłam kilku osobom, a co najważniejsze skutki zmiany sposobu odżywiania zmieniły samopoczucie osoby, która już ma zalecenie "krojenia" i chemii, ale stanowczo w rozmowie z lekarzem wypertraktowała dla siebie 2 m-c i obecnie jest na sokach i wiele by można pisać na temat tej pozycji, ale na pewno wielu osobom pomoże zwłaszcza tym, które wiedzą że w ich rękach jest ich zdrowie.

2007-10-02 Gabriela Ostrowska
nauczycielka, 45 lat

Cała pozycja jest bardzo interesująca, zawiera dużo konkretnych przykładów z życia. Jej treść dała mi wiele do myślenia i zastanawiam się nad zmianą diety aby móc powiedzieć, że tematy i propozycje leczenia lub zahamowania RZS, na które też choruję są bardzo pomocne a może wręcz decydujące. Ta pozycja jest godna polecenia, rozszerzyła mój zasób wiedzy i dała nową nadzieję na polepszenie stanu zdrowia oraz utwierdziła w przekonaniu, że mimo iż nasza medycyna bardzo sie rozwinęła, to za mało uwzględnia mądrości zawartych w prostych życiowych przepisach takich jak treść tego ebooka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, gorąco polecam te pozycje wszystkim, tym, którzy mają nadzieję na wyleczenie jak i tym, którzy tą nadzieję już stracili.

Strona ofertowa ebooka : Jak wyleczyć nieuleczalne choroby»


Podobne wpisy :

Jak rzucić palenie papierosów, jak ograniczyć palenie papierosów ?

Sposób na sen
Dieta przeciwmiażdżycowa
Jak zmniejszyć poziom złego cholesterolu ?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Olaf] *.zabrze.vectranet.pl

    Każdy ma jakiś swój sposób na choroby reumatyczne. Jedni korzystają z metod naturalnych, inni wspomagają się suplementami diety np. Hyalutidin, a jeszcze inni bardzo mocno polegają na opiniach lekarzy. Generalnie uważam, że każda metoda, która prowadzi do polepszenia kondycji zdrowia jest warta rozważenia. Dlatego wydaje mi się, że taka książka jest warta polecenia ;)

© Zdrowie i Uroda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci