Wpis

niedziela, 21 czerwca 2009

Jak pozbyć się wzdęć i gazów ?Sposób na wzdęcia i gazyTriphala to koniec problemów żołądkowo-jelitowych takich jak : wzdęcia, gazy, uporczywe biegunki, zaparcia, niestrawność, kurczowe bóle jelit. Stosuje się ją w wielu różnych mieszankach ziołowych. Triphala, dzięki swoim właściwościom powoduje odnowę nabłonka, który wyściela przewód trawienny oraz dzięki łagodnym właściwościom przeczyszczającym efektywnie oczyszcza jelito grube.

Jelito grube utrzymane jest w dobrej kondycji, nie powoduje podrażnień oraz bolesnych skurczów jelita grubego.
Zaraz pokażę Ci jak inteligentnie zapanować nad dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi a dodatkowo obniżyć ciśnienie krwi, pozbyć się nadwagi…Triphala reguluje także pracę układu trawiennego, dzięki czemu nasz organizm szybciej i skuteczniej trawi pokarm, który nie zalega w jelitach. W ten sposób obniży się nasza waga ciała.

Triphala działa także rozkurczowo, dzięki czemu obniża ciśnienie krwi. A wiec zalecana jest osobo z nadciśnieniem tętniczym.

W skład
Triphala wchodza trzy owoce : Behada (Bibhitaki), Harada (Haritaki) i Amla (Amalaki). Składnikami Triphala są sproszkowane owoce w całości i/lub ekstrakt z tych owoców.

Amalaki (Amla, Indian Gooseberry, Emblica officinalis): Amla jest głównie kwaśna, ale także słodka, cierpka, gorzka oraz ma właściwości ściągające i odświeżające. Działa głównie na płuca, żołądek, wątrobę i serce. Kwaśny smak Amli związany jest w Ajurwedzie z energią Pitta i żywiołem ognia. Amla jest bogatym źródłem antyoksydantów, flawonoidów, karotenów i witaminy C. Jest jednym z najbogatszych źródeł witaminy C i ma jej 20 razy więcej niż cytryna. Dzięki zawartym w Amli taninom, witamina C jest odporna na ogrzewanie i nie ulega rozpadowi podczas długiego przechowywania.

Haritaki (Harada, Chebulic Myrobalan): Harada ma sześć ajurwedyjskich smaków, z przewagą gorzkiego, który związany jest z energia Vatta i żywiołem powietrza. Owoce, które zbierane są na wiosnę są bogatym źródłem tanin, aminokwasów i fruktozy. Zawiera także kwas sukcynytowy i sitosterol. Badania wykazały jej działanie rozkurczowe, które skutkuje obniżeniem nadciśnienia tętniczego i redukuje bolesne skurcze jelit. Potwierdza to tradycyjne zastosowanie w schorzeniach serca i układu krążenia oraz chorobach spastycznych jelita grubego i cienkiego.

Bibhitaki (Beheda, Bellirica Myrobalan): Beheda jest słodka, gorzka, cierpka, ściągająca i rozgrzewająca. Działa głównie na płuca, serce i wątrobę. Zawiera 35% olejów i 45% białek. Olej używany jest w Indiach do wyrobu mydła i służy także jako olej kuchenny w zastępstwie Ghee (masło z mleka bawolic). Słodko pachnący olej jest w 35% palmitynowy, w 24% oleinowy i 31 linoleinowy. Olej linoleinowy jest głównym kwasem tłuszczowym związanym z podwyższeniem poziomu frakcji HDL ("dobry" cholesterol) a obniżeniem frakcji LDL uważanej za czynnik ryzyka w powstawaniu choroby wieńcowej.Triphala

Dlaczego niektórzy ludzie pozbyli się problemów z jelitami i zaparć odkąd stosują Triphalę

Co "Triphala" może zrobić dla Ciebie?

Dzięki dużej zawartości naturalnych składników wzmacniających układ pokarmowy Triphala ułatwia i reguluje prawidłową pracę jelit.

Co to oznacza dla Ciebie?

Koniec z dyskomfortem brzucha. Triphala jest szeroko stosowana w wielu różnych mieszankach ziołowych. Powoduje odnowę nabłonka wyścielającego przewód trawienny, usuwa zalegające gazy i zmniejsza wzdęcia. Jest naturalnym sprzymierzeńcem układu pokarmowego, abyś czuła się komfortowo, nawet gdy zjesz coś ciężkostrawnego.

Koniec z otyłością. Triphala reguluje pracę układu trawiennego, dzięki czemu organizm szybciej i skuteczniej trawi pokarm, który nie zalega w jelitach. Dzięki temu waga ciała spada, a Ty jesteś szczuplejsza i bardziej lekka niż kiedykolwiek.

Koniec z uporczywymi zaparciami. Preparat, dzięki łagodnym właściwościom przeczyszczającym przyczynia się do efektywnego oczyszczenia jelita grubego. Utrzymuje w dobrej kondycji jelito grube, nie powoduje bolesnych skurczów i podrażnienia jelita grubego. Dzięki Triphali zapomnisz o kłopotach z wypróżnianiem i już zawsze wszystko pójdzie gładko.

Już teraz możesz pożegnać się z kłopotami, dzięki 2 tabletkom ziołowego suplementu Triphala!

Dowiedz się więcej: Triphala


Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
zdrowieuroda
Czas publikacji:
niedziela, 21 czerwca 2009 11:35

Trackback

Kalendarz

Wrzesień 2016

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


Opcje Bloxa