Zdrowie i uroda


Lignan Primvitalny

Błonnik Primvitalny


Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnieBlog > Komentarze do wpisu

Jak pielęgnować farbowane włosy ?Jeżeli chcesz, żeby Twoje farbowane włosy na dłużej zachowały świeży kolor i ładny połysk, to jest na to kilka sposobów.Trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu szamponów do włosów koloryzowanych (możesz je dobrać do rodzaju pasm). Taki szampon jest łagodniejszy niż inne kosmetyki oczyszczające, a także zawiera składniki, które wygładzają powierzchnię włosów, a to zapobiega szybkiemu wypłukiwaniu farby ( dobra jest seria Nivea Diamond Gloss).
Stosuj także po umyciu włosów balsam z tej samej serii, doda on blasku pasmom i efekt koloryzacji, będzie bardziej widoczny.

Jeżeli włosy są osłabione koloryzacja lub są cienkie, to można co 2-3 dni zastosować odżywkę lub maskę wygładzającą. Pomoże to zregenerować i zamknąć rozchylone łuski włosowe, a ponadto sprawi, ze kosmyki będą miękkie i sprężyste.

W czasie bardziej słonecznych dni, panie farbujące włosy powinny stosować kosmetyki do stylizacji (lakiery, pianki), które zawierają ochronne filtry UV.


Podobne wpisy:


Jak pielęgnować zniszczone dłonie ?

Jak zrobić domowy krem do twarzy ?
Pielęgnacja twarzy
poniedziałek, 31 maja 2010, zdrowieuroda
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/09/19 09:39:19
Mnie skusiła koloryzacja colpi di sole. Wprawdzie efekt jest fantastyczny ale trzeba włosy przez cały czas nawilżać i dbać o nie bo inaczej będą bardzo zniszczone.