Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783
Blog > Komentarze do wpisu

Dieta ryżowa jadłospis

Dieta RyżowaDieta ta jest bardzo prosta, opiera się na ryżu w każdej postaci. Nie jest zbyt popularna, ale warto j± znać. A nuż wła¶nie Ciebie urzeknie jej prostota?

~ Dragonka „Ja dwa lata temu stosowałam dietę ryżow± i w 2 tygodnie schudłam 6 kg,jednak po tych dwóch tygodniach zaprzestałam... Ale znowu zaczynam. :)

Moja dieta ryżowa: gotuję jeden woreczek ryżu i dzielę go na 3 czę¶ci:

I cz. na ¶niadanie, II cz. na obiad, III cz. na kolację.

- ¶niadanie

I cz. woreczka ryżu mieszam z jogurtem naturalnym lub activi± ze zbożami (jedyny jogurt który mi smakuje)

- obiad

II cz. woreczka ryżu + 5 warzyw, mog± być rożne: papryka, cebula, ogórek, pomidor, sałata, NIE SOLIMY, można dodać plaster chudej szynki, możemy ugotować na parze, grillować b±dĽ po prostu podsmażyć, ale bez dodatku oliwy.

- kolacja

III cz. woreczka ryżu + 5 owoców, też mog± być takie jak lubicie, ja najbardziej lubię z ciemnym winogronem, pomarańcz±, kiwi i bananem, można dodać słodzik, ale ja tego nie robię, bo ten skład jest słodziutki.

Jem ryż br±zowy firmy Kupiec, bo jest smaczny i przede wszystkim zdrowszy i nie solę gotuj±c.

I fajnie, bo można urozmaicić tę dietę stosuj±c rożne warzywa i owoce. Powodzenia. :)” ¬ródło: www.dieta.pl

~ kijanka „(…) Powiem szczerze, że ta ryżowa dieta za bardzo na mnie nie działa, prawie nic na niej nie schudłam, a naprawdę się starałam i z rozwag± robiłam posiłki. Smutne... No, ale nic... Spróbuję czego¶ innego... Może co innego pomoże. :) Więc ja zmieniam dietkę. :)” ¬ródło: www.vitalia.pl

~ Kinga „Byłam na tej diecie niedawno i j± odradzam...” ¬ródło: jw.

Ewcia „Ja tam jestem zadowolona, w końcu chudnę. A mój jadłospis to taki mniej więcej, że trzymam się 1200 kcal. Oprócz tego - torebka ryżu i wafle ryżowe to podstawowe składniki, oprócz tego przeważnie owoce i warzywa, a rano jem deser belriso. W pracy pół torebki ryżu z warzywami i łyżka majonezu oraz 4 wafle ryżowe, obiad to drugie pół ryżu i warzywa na patelnię, potem jaki¶ owoc i ze dwa wafle ryżowe” ¬ródło: jw.

~ Miriam „Hej, nie wiem dokładnie o co chodzi, ale ja stosuję co¶ na kształt diety ryżowej - jem br±zowy ryż zamiast chleba – działa. Słyszałam też o jedzeniu suchego ryżu i popijaniu ciepł± wod±, ale to chyba chore.” ¬ródło: www.dieta.pl

~ Samosia „(...) Jaki¶ czas temu byłam na diecie ryżowej. Nie wiem czy to o tak± dietę chodzi. Mianowicie, zamiast chleba, klusek, ziemniaków, kaszy - jadłam br±zowy ryż. Chudłam ładnie. kilogram na 7-9 dni. Jednak straciłam chwilowo zapał. Polecam tę dietę. Chudnie się systematycznie i zdrowo. Najważniejsze, że to co schudłam - zachowałam i nie tyję (...)” ¬ródło: jw.

~ Helia „Moim zdaniem ta dieta jest DZIWNA. Czy dostarczasz wszystkich składników odżywczych? Nie. Bez sensu, takie diety s± głupie, daruj sobie i nie eksperymentuj!” ¬ródło: www.wizaz.pl

tamka „Dieta ryżowa opiera się na ryżu, owocach i warzywach. Można je¶ć duże porcje bez obawy, że się przekroczy dzienn± dawkę kalorii. Ten sposób odżywiania dostarcza około 1000 kalorii dziennie organizmowi, i umożliwia schudnięcie do 3 kg tygodniowo. Osoba, która będzie stosować tę dietę, będzie chodzić najedzona, a przy tym będzie chudn±ć. Ryż jest składnikiem, który zawiera dużo potasu, a mało sodu. Przy¶piesza trawienie, ponieważ zapewnia organizmowi równowagę kwasowozasadow±. Ziarenka ryżu s± niskokaloryczne, dlatego można się nimi naje¶ć do syta. Tego typu dieta dostarcza bardzo duż± ilo¶ć witamin, błonnika i magnezu, który jest odpowiedzialny za odpowiedni poziom cukru we krwi. Osoby, które stosuj± dietę ryżow± powinny spożywać 3 posiłki dziennie. Dodatkowo należy wypijać do 2 litrów płynów (woda mineralna, herbatki ziołowe, zwykła słaba herbata, soki owocowe). Dieta ryżowa trwa do 21 dni i można j± powtarzać co trzy miesi±ce.” ¬ródło: jw.

~ Miki „Jak rozumiem w tej diecie, ryż ma być >>zapychaczem<<., a składniki odżywcze czerpane s± z warzyw, chudego mięsa itp, itd. Moja silna-słaba wola nie wytrzymałaby głodówki, więc taka dieta wydaje mi się dobrym rozwi±zaniem. Jasne, że nie można jej stosować długo, ale żeby szybko zrzucić kilka kilogramów - jest ok.” ¬ródło: jw.wtorek, 20 marca 2012, zdrowieuroda
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: