Menu

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i uroda.... artykuły, porady, ciekawostki...

Błonnik Primvitalny gdzie kupić?

zdrowieuroda

Gdzie można kupić Błonnik Primvitalny?Błonnik Primvitalny (dawniej Witalny) został wzmocniony przez dodanie do jego składu odpowiedniej ilości ekskluzywnego składnika - łuski babki jajowatej. Jest ona bogatym źródłem rozpuszczalnego, śluzowatego błonnika pokarmowego.

Dzięki temu miesięczna porcja tego suplementu to teraz tylko 360 g - mniej do zjedzenia, a efekty jeszcze skuteczniejsze. Dodatkowo do każdego opakowania nowego Błonnik Primvitalny (dawniej Witalny) dodawana jest praktyczna miarka, która ułatwia codzienne dawkowanie.


Łuska babki jajowatej

Dzięki swoim właściwościom łuska babki jajowatej sprawiła, że Błonnik Primvitalny (dawniej Witalny) skuteczniej poprawia trawienie. Ponadto wpływa na mikroflorę przewodu pokarmowego powodując rozwój korzystnych bakterii, które maja korzystny wpływ na produkcje niektórych witamin oraz odporność organizmu.

Oczywiście Błonnik Primvitalny (dawniej Witalny) jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które maja problemy z zaparciami, a także skutecznie pomaga oczyścić jelita z gnijących złogów pokarmowych.


Tutaj zamówisz oryginalny Błonnik Primvitalny )»


Błonnik Primvitalny (dawniej Witalny


Koniec z podwyższonym cholesterolem.
Błonnik rozpuszczalny (pektyny) jest rozkładany do trójkarboksylowych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za hamowanie biosyntezy cholesterolu w wątrobie. Dzięki swej konsystencji wyłapuje i usuwa kwasy żółciowe z jelit. Ponieważ wątroba używa ich do produkcji cholesterolu, zatem gdy zostaną usunięte, obniża się poziom cholesterolu. Wydalanie kwasów żółciowych to główny sposób pozbywania się przez organizm nadmiaru cholesterolu, gdyż nie może on, tak jak inne tłuszcze zostać zmetabolizowany. Błonnik nierozpuszczalny obniża poziom trójglicerydów we krwi, przez co zmniejsza ryzyko miażdżycy.
    
Koniec z problemami jelitowymi. Błonnik wędruje przez cały przewód pokarmowy w stanie praktycznie niezmienionym. Jednakże wzdłuż całej drogi wchłania wodę, przez co zwiększa objętość masy kałowej i przyspiesza eliminację niestrawionych resztek. Likwiduje to zaparcia i ułatwia regularne wypróżnianie się. Żywność zawierająca dużo błonnika pokarmowego pomaga zapobiegać zaparciom i bólom towarzyszącym hemoroidom, ponieważ zwiększa zawartość wody w kale, przez co łatwiej go wydalić z organizmu.

Koniec z wahaniem stężenia glukozy we krwi. Błonnik opóźnia przemianę węglowodanów poprzez częściowe blokowanie dostępu glukozy do krwi, co z kolei zmniejsza wydzielanie insuliny i pomaga w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi. Ponadto wydzielanie insuliny jest częściowo wywoływane i regulowane przez system hormonalny (żołądkowy peptyd hamujący GIP i enteroglukagon). Wzrost spożycia błonnika prowadzi do obniżenia poziomu hormonów.
    
Koniec z toksynami. Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny w wodzie pomaga eliminować z organizmu toksyny, kwasy żółciowe, metale ciężkie (dzięki zdolnościom jonowymiennym wolnych grup karboksylowych), a nawet substancje rakotwórcze (np. poziom azotynów w organizmie skutecznie obniżają pektyny).
    
I to wszystko jedząc jeden w pełni naturalny produkt - abyś nie tracił swojego cennego czasu szukając kolejnych diet i zdrowia stosując tabletki
na odchudzanie.

Tutaj zamówisz oryginalny Błonnik Primvitalny )»Podobne wpisy:


Na co żurawina?

Najlepsze na ból głowy

Neuralgia międzyżebrowa leczenie

Osteotomia stawu kolanowego

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Inga z Zabrza] *.tvkhajnowka.pl

    Błonnik witalny z Mapy Zdrowia to mój zbawca. To dzięki niemu pozbyłam się zaparć, które mnie gnębiły od dzieciństwa. Polecam go wszystkim, którzy kochają zdrowie i chca jedynie 30 sekund siedzieć na tronie.

© Zdrowie i Uroda
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci