Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
środa, 26 listopada 2014


Kąpiele stóp lecząZanurzenie stóp w wodzie zapewnia nie tylko chwile błogiego relaksu, ale też pomaga złagodzić wiele dolegliwości.
wtorek, 25 listopada 2014


Dziecko otyłeProblemem rodziców dzieci w wieku przedszkolnym jest częściej brak apetytu i niedowaga niż nadmiar wagi. Zaczęto jednak interesować się zagadnieniem nadmiaru wagi u dzieci, ponieważ, okazało się że aż 70% ludzi otyłych w wieku dojrzałym, miewało problemy z nadwagą w okresie rozwojowym (najczęściej jako nastolatkowie).
poniedziałek, 24 listopada 2014


Cytologia badaniaBadanie cytologiczne jest najskuteczniejszą metoda profilaktyki raka szyjki macicy. Wymaz cytologiczny polega na pobraniu przez lekarza - ginekologa lub położną - przy pomocy specjalnej szczoteczki - komórek znajdujących się na szyjce macicy.
sobota, 22 listopada 2014


Dieta na lepszą pamięć i koncentracjęLuki w pamięci i problemy z koncentracj pojawiają się w każdym wieku, ale wiele zależy od tego, co jemy. Oprócz odpowiednio dobranej diety specjaliści zalecają aktywność fizyczną, która usprawnia krążenie krwi i dotlenia mózg.
czwartek, 20 listopada 2014


Mammografia piersiBadanie mammograficzne jest rentgenowskim badanem piersi i obecnie najlepszym sposobem wykrywania raka piersi w jego wczesnym stadium rozwoju.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 225