Zdrowie i uroda.... artykuły, porady, ciekawostki...Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
wtorek, 19 sierpnia 2014


Nerki dietaPrzyczyną nieprawidłowego działania nerek może być np. zakażenie bakteryjne lub choroba, np. cukrzyca. Chore nerki nie są w stanie usunąć z krwi i wydalić z moczem toksycznych produktów przemiany materii.
poniedziałek, 18 sierpnia 2014


Dieta 3 dniowaDieta powoduje chemiczne zlikwidowanie wagi, ale nie możesz zmieniać składników. Nie używaj żadnych przypraw. Jeśli nie ma podanej ilości produktu, to możesz go jeść bez ograniczeń, ale wg zdrowego rozsądku.
czwartek, 14 sierpnia 2014


Łojotokowe zapalenie skóry głowyŁojotok to nadmierne wydzielanie się łoju, które spowodowane jest nadczynnością gruczołów łojowych. Dochodzi do niego w rożnych stanach zapalnych skóry - w zakażeniu grzybiczym lub bakteryjnym, w łuszczycy i łojotokowym zapaleniu skóry.
środa, 13 sierpnia 2014


Dieta bogatoresztkowa w zaparciachW przypadku zaparć, tabletkę przeczyszczającą możesz przyjąć doraźnie, gdy jesteś np. w podróży, ale nie sięgaj po nie jednak długofalowo, bo jeszcze bardzie rozleniwisz jelita, a co grosza może to doprowadzić to trwałych zmian ich śluzówki.
wtorek, 12 sierpnia 2014


Odchudzająca dieta strukturalnaDietę oparto na bardzo prostej zasadzie. Wszystkie zalecane produkty wyselekcjonowano według kryteriów minimalnej kaloryczności oraz maksymalnej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 214