Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
piątek, 29 sierpnia 2014


Swędząca pokrzywkaJest to wysypka, która przypomina poparzenie pokrzywą. Na skórze pojawia się czerwona plama, na której mogą znajdować się małe bąbelki.
środa, 27 sierpnia 2014


Jak sobie pomóc przy reumatycznych bólach stawów?Pierwszym krokiem w leczeniu zwyrodnienia stawów jest zrzucenie kilogramów. Nie dopuszczając do nadwagi, odciążamy stawy i kości. Już samo to poprawia ich stan.
wtorek, 26 sierpnia 2014


Jak pielęgnować stopy?Jeśli na stopach pojawią się odciski, postaraj się je usunąć, stosując przeznaczone do tego dostępne w aptekach płyny, żele lub plastry (np. z kwasem salicylowym i mlekowym), a jeśli to nie zadziała, nie wycinaj odcisków w domu, ale powierz to kosmetyczce.
poniedziałek, 25 sierpnia 2014


Co można wyleczyć wodą utlenioną?Duża ilość przeprowadzonych badań klinicznych i laboratoryjnych potwierdziła, iż za pomocą wewnętrznego wlewania wody utlenionej (nadtlenek wodoru) można z powodzeniem leczyć infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze.
czwartek, 21 sierpnia 2014


Głóg dobry dla serca i nerwówZarówno owoce, jaki kwiaty oraz liście głogu są źródłem cennych składników leczniczych. To jedna z najlepiej przebadanych roślin pod względem fitochemicznym, dzięki czemu wpływ głogu na organizm jest szczególnie dobrze znany.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 215