Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
poniedziałek, 24 listopada 2014


Cytologia badaniaBadanie cytologiczne jest najskuteczniejszą metoda profilaktyki raka szyjki macicy. Wymaz cytologiczny polega na pobraniu przez lekarza - ginekologa lub położną - przy pomocy specjalnej szczoteczki - komórek znajdujących się na szyjce macicy.
sobota, 22 listopada 2014


Dieta na lepszą pamięć i koncentracjęLuki w pamięci i problemy z koncentracj pojawiają się w każdym wieku, ale wiele zależy od tego, co jemy. Oprócz odpowiednio dobranej diety specjaliści zalecają aktywność fizyczną, która usprawnia krążenie krwi i dotlenia mózg.
czwartek, 20 listopada 2014


Mammografia piersiBadanie mammograficzne jest rentgenowskim badanem piersi i obecnie najlepszym sposobem wykrywania raka piersi w jego wczesnym stadium rozwoju.
poniedziałek, 17 listopada 2014


Zapalenie zatok obocznych nosaMoże powstać już u 2-4 letnich dzieci. Jest to bakteryjne powikłanie wirusowego zakażenia nosogardła. Z uwagi na łatwość dalszego rozprzestrzeniania się, jak również skłonność do przewlekania się procesu chorobowego, należy dążyć do szybkiego ich wyleczenia.
piątek, 14 listopada 2014


Jak leczyć zapalenie zatok?Kłopoty z zatokami zaczynają się najczęściej od przeziębienia, bo organizm próbując pozbyć się wirusów, produkuje śluz, błona śluzowa nosa staje się obrzęknięta i wydzielina nie wypływa z nosa, wypełnia zatoki, stąd ból głowy.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 224