Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net
środa, 15 października 2014


Na czym polega koronarografia serca?Badanie to pomaga rozpoznać lub wykluczyć chorobę wieńcową, ocenić jej zaawansowanie oraz zaplanować odpowiednie leczenie zabiegowe.
wtorek, 14 października 2014


EKG wysiłkowe sercaEKG wysiłkowe serca często zalecane jest podczas rehabilitacji kardiologicznej, np. po zawale czy wszczepieniu by-passów.
poniedziałek, 13 października 2014


Jak odczytać wynik badania moczu?Badanie moczu pozwala ocenić nie tylko funkcjonowanie układu moczowego, ale także wielu innych narządów. Wynik koniecznie trzeba pokazać lekarzowi.
piątek, 10 października 2014


Niedobory melatoniny powodem bezsennościZaburzenia snu pojawiają się wraz z wiekiem. W miarę upływu lat zmienia się bowiem nasz metabolizm i wydzielanie hormonów. W konsekwencji coraz rzadziej zdarza się nam spać długo i głęboko.
środa, 08 października 2014


Jak pielęgnować paznokcie?Zadzierające się skórki wokół paznokci to problem wielu osób. Powoduje to najczęściej nieumiejętne usuwanie i przesuszanie skórek. Nie można ich wycinać, a jedynie odpychać szpatułką. Nie można również zapomnieć o smarowaniu rąk i paznokci odżywczym kremem.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 221