Zdrowie i uroda.... artykuły, porady, ciekawostki...
piątek, 18 kwietnia 2014


Leczenie trądziku różowategoTrądzik różowaty do uciążliwa i dyskomfortowa uciążliwość, która znacząco może zmniejszyć pewność siebie. Dlatego ważna jest konsultacja ze specjalistą i podjęcie odpowiedniego leczenia.
wtorek, 15 kwietnia 2014


Leczenie kurzajekIstnieje wiele metod leczenia kurzajek. Oprócz dobrze znanych domowych metod istnieje kilka wykonywanych w gabinetach dermatologicznych.
poniedziałek, 14 kwietnia 2014


Co zrobić, gdy coś wpadnie nam do oka?

Podczas jazdy rowerem albo gwałtownego podmuchu wiatru może się tak zdarzyć, że do oka wpadnie nam muszka lub ziarenko piasku. Najczęściej organizm radzi sobie z takim ciałem obcym sam, bo dzięki zwiększonemu wydzielaniu łez ciało obce zostaje wypłukane.
piątek, 11 kwietnia 2014


Wskazania do gastroskopiiGastroskopia ze względu na swój inwazyjny charakter nie jest zabiegiem rutynowym ani zalecanym wszystkim pacjentom.
czwartek, 10 kwietnia 2014


Depilacja brwiDobrze wymodelowany łuk brwi jest piękna oprawą dla oka. Dzięki temu prostemu, lecz bolesnemu zabiegowi optycznie powiększymy oczy, a spojrzenie nabierze wyrazistości. Najprostszą metoda depilacji brwi jest udanie się do profesjonalnej kosmetyczki, która szybko i sprawnie nada brwiom odpowiedni kształt.
środa, 09 kwietnia 2014


Wpływ cukrzycy na choroby sercaCukrzyca może mieć poważny wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Jest to jedno z najczęstszych powikłań cukrzycy i niestety najbardziej obciążone śmiertelnością.
wtorek, 08 kwietnia 2014


Ćwiczenia na bóle stawu biodrowegoDzięki regularnej gimnastyce usprawnisz staw, zmniejszysz jego sztywność i ból. Wykorzystaj te trzy proste ćwiczenia.
poniedziałek, 07 kwietnia 2014


Sposób na jędrne pośladkiKażda część naszego ciała, która w naturalny sposób zbudowana jest z takiej naturalnej tkanki jak piersi, pośladki - z wiekiem szybciej wiotczeje. Zapobiec utracie jędrności i tworzeniu się cellulitu można dzięki gimnastyce, masażom i ujędrnianiu wiotczejącej skóry. Wystarczy 15 minut dziennie.
niedziela, 06 kwietnia 2014


Tran w płynie czy w kapsułkach?Niemal każdy z nas pamięta z dzieciństwa, to przykre doświadczenie spożywania tranu w płynie. Dziś w każdej aptece można kupić tran w kapsułkach. Jednak specjaliści zachęcają do pozostania przy tradycyjnym sposobie podawania tranu.
czwartek, 03 kwietnia 2014


Infekcje intymne w ciążyCiąża jest bardzo specyficznym okresem w życiu kobiety. Zmienia się właściwie wszystko. Są to zmiany hormonalne, zmiany mechaniczne i również zmiany bakteriologiczne. Ilość wydzieliny, która jest produkowana przez przesącz pochwy jest znacznie większa w ciąży niż poza tym okresem.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 99

Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnie
GG : 4974783


SEO Stats powered by MyPagerank.Net