Zdrowie i uroda

Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mniepiątek, 16 grudnia 2016

Jak prawidłowo dbać o włosy?Czasem nieświadomie szkodzimy włosom. Dlatego trzeba wybrać odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji.

Włosy suche i zniszczonePowodem problemu są silne zabiegi fryzjerskie, np. stosowanie prostownicy bez ochronnych kosmetyków, rozjaśnianie itd. W tym wypadku konieczne są preparaty o działaniu: kondycjonującym, regenerującym i ochronnym. Zaopatrz się w odżywki i regenerujące maski, stosuj je tak często, jak to możliwe.
czwartek, 15 grudnia 2016

Jak przygotować zdrowy posiłek?Wszystko, co znajduje się w Twojej diecie, ma wpływ na Twoje zdrowie. Im bardziej urozmaicony jadłospis, tym lepiej. Każdy produkt zawiera składniki odżywcze (witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe, błonnik), które wzajemnie na siebie wpływają (wchodzą ze sobą w interakcje).

Niektóre połączenia będą dla Ciebie wyjątkowo korzystne. Dlatego powinieneś wiedzieć, jakich zmian w jadłospisie dokonać, by czerpać z żywności jak najwięcej wartości. Musisz pamiętać, że żywność lubi towarzystwo i nawet najzdrowszy produkt w pojedynkę niewiele zdziała. Dlatego warto łączyć różne produkty, wtedy będą skuteczniejsze.
1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 696