Zdrowie i uroda

Lignan Primvitalny

Błonnik Primvitalny


Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnieCiekawe artykuły:

Do lekarza bez ubezpieczenia:
Kliknij i sprawdź»

Rak szyjki macicy profilaktyka:
Kliknij i sprawdź»

Wizyta u lekarza ze specjalizacją:
Kliknij i sprawdź»

Kolejka NFZ:
Kliknij i sprawdź»

piątek, 19 kwietnia 2013

Jak zwalczać bakterie układu pokarmowego?Układ pokarmowy człowieka, to nie tylko treść pokarmowa, śluzy i wydzieliny narządów trawiennych, bo naturalnie zagnieżdżone są w nim także kolonie mikroorganizmów - przede wszystkim bakterii, które tworzą tak olbrzymi układ, że wielu naukowców śmiało określa je jako oddzielny "organizm w organizmie".


Dieta oczyszczająca z toksynWiększość naszych problemów ze zdrowiem bierze się stąd, że zewsząd otaczają nas toksyny, bo cywilizacja nieustannie dostarcza nam kolejnych porcji spalin, odpadów, związków chemicznych.

Trucizny - chcąc nie chcąc są wchłaniane przez nasz organizm, ale na szczęście możemy się z nimi uporać domowymi metodami.
środa, 17 kwietnia 2013


Zdrowa zielona herbataRegularne picie zielonej herbaty to znakomity sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn, obniżenie ciśnienia krwi, poprawienie koncentracji, ochronę organizmu przed wirusami i bakteriami.

Ten rodzaj herbaty (w przeciwieństwie do herbaty czarnej) nie jest fermentowany) i dlatego zachowuje więcej składników mineralnych, ma bardzo delikatny smak oraz aromat.
wtorek, 16 kwietnia 2013


Co pomoże na bezsenność?Osoby zmęczone bezsennością, zwykle sięgają po to, co szybko przyniesie im ulgę i pozwoli zasnąć - po tabletki nasenne.

Uwaga! Jeżeli tabletki nasenne, zażywane są przez długi czas, to uzależniają i stają się elementem wieczornego rytuału i po pewnym czasie po prostu nie można bez nich zasnąć, a z czasem i dawka leku jest zbyt mała.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Grejpfruty obniżają poziom cholesterolu we krwiOwoc ten jest niezwykle korzystny dla serca, bo zawiera składniki aktywne, które powodują obniżenie poziomu cholesterolu we krwi i mogące nawet powodować oczyszczenie tętnic z już istniejących złogów.

Prawdopodobnie, głównym składnikiem czynnym jest jeden z polisacharydów (wielocukrów), który jest typowy dla grejpfruta. Znajduje się on w pektynach (rozpuszczalne włókna owocu).