Zdrowie i urodaLignan Primvitalny


Błonnik Primvitalny


Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mniepiątek, 20 października 2017

Proste zabiegi pomagające ujędrnić skóręKofeina i cynamon pobudzają krążenie krwi, rozbijają komórki tłuszczowe, pomagają pozbyć się toksyn i wody z organizmu.

Ponieważ mają działanie ujędrniające, to dlatego zawierają je kosmetyki przeciw skórce pomarańczowej i wyszczuplające. Nie musisz ich kupować - zrób samodzielnie mieszani do ujędrniania ciała.
poniedziałek, 16 października 2017

Na stres i nerwyDługotrwały stres sieje spustoszenie w każdym organizmie. Szukasz przyczyn bezsenności, bólów głowy i kręgosłupa, powodów nawracających infekcji, a przyczyna często jest jedna: ciągły stres.

W przeciwieństwie do Azjatów, my Europejczycy nie umiemy sami się odstresować, wyciszyć, uspokoić. Warto szukać w naturze. Mamy spory wybór ziół o właściwościach uspokajających i rozluźniających.

Popularne rośliny, które wpływają na pracę układu nerwowego to m.in.: melisa, rumianek, kozłek lekarski, arcydzięgiel, męczennica, lawenda, dziurawiec, chmiel, wąkrotka azjatycka. Większość ziołowych kuracji powinna trwać kilka-kilkanaście tygodni.