Zdrowie i uroda


Lignan Primvitalny

Błonnik Primvitalny


Arkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnieponiedziałek, 09 października 2017

Zioła w leczeniu depresjiDepresja może pojawić się w związku z utrata sił i zdrowia oraz doskwierającą samotnością po śmierci kogoś bliskiego lub opuszczeniu domu rodzinnego przez dzieci. Depresję wywołuje też życie w przewlekłym stresie, a jesienią i zimą także brak słońca.

Jeśli czujesz, że na nią cierpisz, nie ukrywaj jej ani się nie wstydź, bo to poważna choroba wywołana zmianami chemicznymi w mózgu. W łagodnych stanach możesz pomóc sobie sam.
czwartek, 05 października 2017

Co jeść przy zapaleniu wątroby typu B i CNależy unikać potraw ciężkostrawnych, a przy tym dbać o urozmaicenie posiłków. Wyklucz z jadłospisu dnia smażone, tłuste, wędzone, kapustę, cebulę, paprykę, rzodkiewki i fasolę.

Używaj minimalnych ilości tłuszczu: masła, oleju rzepakowego, oleju sojowego czy oliwy z oliwek. Jedz jajka na miękko (na twardo są trudniejsze do strawienia).

Wybieraj białe pieczywo, gotowane na parze warzywa (marchew, kalafior, buraki, dynię, fasolkę szparagową), awokado i zielną sałatę. Zaleca się chude gotowane mięso (kurczak, indyk) oraz nietłuste ryby.