Zdrowie i urodaArkadiusz Czapla
Kontakt:
e-mail : Napisz do mnieponiedziałek, 19 czerwca 2017

Brwi z henny - kiedy warto się zdecydować?Gdy kolor naturalnych włosków jest zbyt jasny, by stanowić wyrazistą oprawę dla oczu i na co dzień, czujesz potrzebę, by przyciemniać brwi kredką, cieniem lub żelem.

Jak wygląda zabieg farbowania brwi henną?Kosmetyczka nakłada farbkę pędzelkiem, a po upływie kilku minut zmywa ją wacikiem. Zabieg farbowania henną warto połączyć z depilacją - wówczas kosmetyczka usunie (pęsetą lub woskiem) włoski rosnące poza linią brwi, nad i pod ich łukiem, a następnie przyciemni pozostałe.
piątek, 16 czerwca 2017

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - kiedy warto się zdecydować?Przedłużanie rzęs metodą 1:1 warto zastosować przy małych oczach oraz opadających kącikach lub opadających całych powiekach. Długie rzęsy przysłaniają wiotką skórę i sprawiają, ze oczy wydają się większe, a cała twarz wygląda młodziej.

Można nimi też wymodelować kształt oczu.
środa, 14 czerwca 2017

Melisa i tatarak pomogą przy problemach z pamięcią i koncentracjąMelisa nie tylko łagodzi stresy i działa nasennie. Napar i inne przetwory z jej liści są od dawna stosowane w medycynie ludowej na problemy z trawieniem, a w połączeniu z tatarakiem sprawdzi się przy problemach z pamięcią i koncentracją.
wtorek, 13 czerwca 2017

Przyczyny porannego bólu głowyPoranny ból głowy może oznaczać nie tylko chwilową niedyspozycję spowodowaną np. niewyspaniem, ale sygnalizuje poważne choroby.

Poranny ból głowy: nadciśnienieRankiem ciśnienie krwi jest najwyższe, jeśli więc ktoś nie bierze leków, choć powinien, natychmiast odczuwa ból głowy i np. osłabienie sił fizycznych.
poniedziałek, 05 czerwca 2017

Jakie zioła na apetyt?Gdy pojawi się u Ciebie brak apetytu, a co za tym idzie gorsze samopoczucie, możesz pić herbatki ziołowe, które pobudzą układ trawienny i zwiększa łaknienie.

Gorycze czy kwasy fenolowe zawarte w mniszku lekarskim i ożance zwiększają wydzielanie enzymów trawiennych, pobudzają perystaltykę jelit i przyspieszają metabolizm. Dzięki temu wkrótce pojawi się uczucie głodu.